Kullanım Koşulları ve Üyelik Şartları

Bu site internet kullanıcısının kullanımına aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde sunulmuştur. www.chinavize.com sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları:

www.chinavize.com sitesinin tüm hakları Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD ŞTİ’ye aittir. chinavize.com sitesi içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, doküman, tablolar, takvimler ve benzeri fikir ürünlerinin hiçbiri Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD ŞTİ’nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları yasaktır. Bilgiler ancak Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD ŞTİ’nden alınan yazılı izin ile belirgin bir şekilde kaynak gösterilerek kullanılabilir.

Kullanıcı Yükümlülükleri:

www.chinavize.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına veremez.

www.chinavize.com sitesi üzerinden çeşitli hizmetlere online ve gerçek zamanlı veya e-mail yolu ile başvuru yapılmaktadır. Yapılan başvurularda her hizmet ve hizmet sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu hizmetlerden herhangi birine başvuruda bulunduğunda, başvuruda bulunduğu hizmetin ait olduğu hizmet sağlayıcının koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair:

www.chinavize.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.chinavize.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD ŞTİ sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların Chinavize.com’a Yollayacakları Bilgiler Hakkında:

chinavize.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.Chinavize.com sitesinin sahibi Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD ŞTİ‘nin entellektüel ürünleri sayıldığından başka internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir hizmet ya da ürün satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Hak ve Sorumluluklara Dair:

www.chinavize.com, vize başvurusu, otel rezervasyonları, seyahat paketleri ve diğer hizmetlerine elektronik (online veya email yolu ile) başvuru yapan bir sistemdir. Sözleşmeyi onaylayan ve sisteme üye olan kullanıcılara elektronik (online veya email yolu ile) başvuru olanağı sunar. chinavize.com’da yayınlanan tüm bilgiler bilgi amaçlı olup, insan hatası veya teknik bir aksaklık yüzünden yanlış görüntülenen bilgilerden doğabilecek aksaklıklardan chinavize.com ve Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD ŞTİ sorumlu tutulamaz.

Chinavize.com, sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarfetmektedir. Fakat, Chinavize.com ve sahibi Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD ŞTİ site içeriğindeki bilgi hatalarından sorumlu tutulamaz.

Vermiş olduğum e-posta adresime chinavize.com ve Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD ŞTİ tarafından haber, duyuru, bülten ve pazarlama E-Posta kampanyaları gönderilebilir. Vermiş olduğum cep telefonuma chinavize.com ve Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD ŞTİ tarafından SMS ile haber, duyuru, bülten ve pazarlama kampanyaları gönderilebilir.

Kullanıcı siteye üye olup, sistemi kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer. Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD ŞTİ bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Copyright Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD. ŞTİ.

Chinavize.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD. ŞTİ.‘ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

© Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD. ŞTİ.

 

Scroll to Top