Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Altın Turizm Organizasyon Dış Ticaret LTD ŞTİ sitesi olup , Turizm acentemiz  2003 yılında faaliyete başlamıştır . TC Turizm Bakanlığı A grubu 4847 nolu resmi işletme belgesine sahip bir seyahat acentasıdır.

Firmanız  faaliyetlerine başladığından bu yana  turizm sektöründe çok yüksek  tecrübeye sahip olan deneyimli yönetim kadrosu , eğitimli personeli ve üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

hakkimizda
vizyon
VİZYONUMUZ

Altın Turizm olarak Uluslararası fuar seyahatleri  ve vize danışmanlığı konusunda;%100  müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmakta,  gerçekleştirdiği turizm operasyonlarında hem yurtiçi hem de yurtdışında operasyon gerçekleştirdiği noktalar da güven kazanmış bir acenta olmayı hedeflemiş ve bu hedefini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

MİSYONUMUZ

“Altın Turizm olarak, öncelikli hedefimiz iş dünyasında ve turizm sektöründe  etik değerler içinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmak ve bu anlayışla yenilikçi bir çalışma ortaya koyarak Türk iş dünyasının ve turizm sektörünü ileriye taşımaktır.

misyon

NEDEN ALTIN TURİZM ?

Ücretsiz Danışmanlık

Çin Vizesi Başvurunuzda Hız ve Güvenin Adresi!

Scroll to Top